Staż testerski QA w AVSystem

AVSystem jest polską firmą, w której projektujemy autorskie produkty i rozwiązania ze świata internetu rzeczy i telekomunikacji, z których korzysta ponad 100 wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych na całym świecie. Naszym długofalowym celem jest, aby urządzenia korzystające z opracowanych przez nas rozwiązań były podłączone do globalnej chmury AVSystem.

Jako firma jesteśmy niezależni, mamy pomysły, energię i determinację do działania. Jeśli chcesz współtworzyć to ambitne przedsięwzięcie, to już dziś zgłoś się na staż letni, podczas którego zobaczysz w jaki sposob dba sie o jakość produktu, z którym komunikuje się milion urządzeń IoT poprzez imlementację testów E2E, czy ręczne sprawdzanie nowych funkcjonalności.

Jeżeli w te wakacje chcesz zdobyć cenne doświadczenie, nauczyć się czegoś wartościowego i przekonać się co oznacza hasło „Work with the best”, to zapraszamy do nas na trzymiesięczny staż w okresie od lipca do września 2021.

Oferujemy:

  • Mentoring ze strony doświadczonego zespołu, który pomoże Ci znacznie rozwinąć umiejętności w krótkim czasie.
  • Opiekuna, do którego zawsze będziesz mógł się zwrócić o pomoc.
  • Udział w wewnętrznych szkoleniach produktowych i technologicznych.
  • Elastyczne godziny pracy. Wiemy, że Twoja dostępność może się zmieniać w każdym tygodniu – dla nas jest to ok.
  • Staż możesz odbyć w 100% zdalnie lub w siedzibie firmy w Krakowie przy Radzikowskiego 47d. Dostaniesz od nas sprzęt do pracy w postaci laptopa, dwóch monitorów i niezbędnych akcesoriów.
  • Wynagrodzenie w wysokości 5 000 zł brutto miesięcznie, ewaluowane po zakończeniu stażu z uwzględnieniem Twojego poprzedniego doświadczenia oraz informacji zwrotnej na temat Twojej pracy.
  • Możliwość kontynuacji współpracy po stażu na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin.

Czego wymagamy?

  • Znajomość testów manualnych oraz automatycznych (e2e, unit, integration)
  • HTML, CSS, Javascript (> ES6),
  • Inżynierskie podejście do rozwiązywania problemów.
  • Wychodzenie z własną inicjatywą
  • Umiejętność pracy zespołowej

Na plus:

  • Doświadczenie z dowolnym frameworkiem E2E (testcafe, cypress, protractor, selenium)
  • Znajomość sieci
  • Typescript
  • Java/Scala
  • Jenkins

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Projektowanie, implementację i uruchamianie testów E2E platformy
  • Manualne testowanie oprogramowania
  • Pracę w metodologii SCRUM w kilkuosobowym zespole

Technologie, których używamy:

Scala, Java 8, MongoDB, Redis, Kafka, Spring, Vaadin, ScalaJS, JGroups, and Docker, Kubernetes i Jenkins.

Nie przejmuj się, jeżeli znasz tylko część wymienionych wyżej technologii lub nie masz doświadczenia zawodowego. W CV przedstaw swoje umiejętności i dotychczasowe osiągnięcia najlepiej, jak potrafisz.

  • Opisz swoje doświadczenie we wcześniejszych projektach.
  • Wymień olimpiady, hackathony, konkursy.
  • Dodaj link do swojego GitHuba.
  • Zaprezentuj ciekawe inicjatywy, w których zdarzyło Ci się uczestniczyć, itp.

Rekrutacja składa się z następujących etapów:

Aplikacja.

Do 28.05.2021 swoje CV prześlij za pośrednictwem poniższego formularza. Aplikacje będziemy przetwarzać na bieżąco, zatem nie zwlekaj – im szybciej się zgłosisz, tym większa szansa na szybką odpowiedź i szybkie zakończenie całego procesu.

Weryfikacja.

Na tym etapie weryfikujemy przesłane CV, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Spotkanie i przedstawienie oferty.

Na końcu przeprowadzamy rozmowę online, sprawdzającą Twoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Jest to ostatni etap rekrutacji, po którym otrzymasz od nas ofertę współpracy.

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Back to jobs

Thank you for your interest in Staż testerski QA w AVSystem position.

This field can't be empty

Given email is incorrect

Given phone number is incorrect

Upload your CV

Please add something

Your message was sent

Accept